V
Í
T
E
J
T
E

N
A

W
E
B
U

M
O
T
O
G
A
N
G
L
I
B
E
Přihlášení členů:
Jméno:

Heslo:

Pracuje se tom... Po přihlášení budete moci editovat své údaje, přidávat články, atd.

Náhodné foto:


Spřátelené weby:"Dívka dne"
Dívka den

banner 120x44

Počítadlo návštěv:

Motorkářské filmy
Filmy s moto tématikou
Zde jsem pro Vás připravil několik filmů s motorkářskou tématikou, které by stálo za to vidět. Některé jsou pěkný (např.Divočáci - komedie) ale některé kravina (např.). Každý si na film najde jiný názor.

Divočáci (Wild Hogs)
Co kdybyste mohli podniknout výlet, který by změnil váš obyčejný život v divoké a nespoutané dobrodružství? V rozpustilé komedii Divočáci se čtyři přední hollywoodské hvězdy – Tim Allen, na dva Oscary nominovaný John Travolta, Martin Lawrence a na Oscara nominovaný William H. Macy – zhostily rolí kamarádů, kteří se jednoho dne rozhodnou radikálním způsobem opepřit svůj nudný život na předměstí a vydají se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Oddech od práce a všedních povinností, o kterém tak dlouho snili, je konečně tady. Ani jeden z nich však nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem jménem Del Fuegos, a že je čekají odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách.
Info: 2007, Herci: John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence, William H. Macy, Ray Liotta, Stephen Tobolowsky, Jill Hennessy, M. C. Gainey, Marisa Tomei, Drew Sidora, John C. McGinley, Peter Fonda, Kevin DurandV zajetí rychlosti (World’s Fastest Indian)
Natočeno podle pravdivého příběhu. Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší. Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal. Příběh filmu V zajetí rychlosti se soustředí na cesty k Bonnevillským solným pláním, které Burt Munro podnikl v 60. letech minulého století. Je to cesta za splněním fantastického snu, pravdivý příběh muže, který nepřestal věřit. „Jestli je to těžké, dej do toho víc. Jestli je to nemožné, dej do toho všechno.“

Info: 2005, Herci: Anthony Hopkins, Aaron Murphy, Chris Williams, Craig Hall, Bruce Greenwood, Diane Ladd, Gavin Grazer, Walton Goggins
Ohnivá kola (Torque)
Motorkář Cary Ford (M. Henderson) se vrací domů do svého města, kde se chce udobřit se svou přítelkyní Shane (M.Mazur). Je však křivě obviněn z vraždy jednoho člena gangu, shodou okolností mladšího bratra Treye (Ice Cube), vůdce nejobávanějšího motorkářského gangu v okolí. Ford, s pomocí pár svých přátel, se odhodlá očistit svě jméno od vraždy a zachránit se tak před krvavou pomstou, kterou pro něho chystá Trey

Info: 2004 , Hrají: Monet Mazur, Will Yun Lee, John Doe, Justina Machado, Fredro Starr, Jaime Pressly, Timothy Prindle, Faizon Love, Ice Cube, Dane Cook, Martin Henderson, Max Beesley, Jay Hernandez, Matt Schulze, Christina Milian, Eddie Steeples, Adam ScottMotorkáři (Biker Boyz)
V undergroundovém světě motorkářských gangů je Smoke (Laurence Fishburne) neporazitelným králem. Jeho pozici ale ohrožuje Kid (Derek Luke), který má pro svržení krále i své osobní důvody. Vzrušující příběh pro milovníky rychlosti a akce! Orlando Jones, Kid Rock, Lisa Bonet spolu s dalšími sexy herci to v Motorkářích pořádně rozjedou!

Info: 2003 , Hrají: Laurence Fishburne, Larenz Tate, Derek Luke, Brendan Fehr, Rick Gonzalez, Meagan Good, Salli Richardson, Orlando Jones, Vanessa Bell Calloway, Dante Basco, Lisa Bonet, Kadeem Hardison, Terrence Howard, Titus Welliver, Djimon Hounsou, Melissa De Sousa, Eriq La SalleChladný jako led (Cool as Ice)
Mladý raper (Vanilla Ice) a jeho tři kamarádi, kteří jsou na koncertním turné na svých nablýskaných motorkách, se musí kvůli poruše na jedné z nich několik dnů zdržet v ospalém americkém městečku, kde se moc zábavy nenabízí. Nevázaní muzikanti převrátí naruby život nejen městečka, ale i středoškolačky Kate. Netuší ale, že Katina rodina je součástí programu ochrany svědků, jejíž identita byla právě prozrazena a hrozí jí nebezpečí. Svého času kultovní film s hudbou Vanilly Ice v sobě spojuje prvky romance, akce i muzikálu. V menší roli zpěvačky se zde představila Naomi Campbell.

Info: 1991, Hrají: Vanilla Ice, Kristin Minter, John Haymes Newton, Allison Dean, Candy Clark, Michael Gross, Kathryn MorrisBezstarostná jízda (Easy Rider)
Dva hippies, Billy a Wyatt, zvaný kapitán Amerika, právě vydělali nějaké peníze na drogách a tak stočili řidítka svých motorek na východ a vyrazili z horkého Los Angeles do vzdáleného New Orleansu na karneval. A toto je vyprávění o jejich bezstarostné cestě, kde můžeš kdykoli zastavit a dát si práska marihuany, namazat se v provinčním zapadákově nebo se nevázaně pomilovat s místními krasavicemi. Nic nelze předem plánovat a předvídat. jednou je odmítne nedůvěřivá recepce omšelého motelu, vzápětí snídají s neznámou farmářskou rodinou a náhodný stopař na chvíli odkloní jejich cestu do osamělé komuny jejich spřízněnců. Nová přátelství se tu navazují snadno a nečekaně, a stejně neodvolatelně končí. Tak, jako jejich setkání s mladým právníkem Georgem Hansonem, s nímž společně strávili nějaký čas v cele venkovského vězení, popojeli kus cesty, vykouřili pár cigaret - a pak už byli jen bezmocnými svědky jeho smrti. Zbyla jim po něm jen kreditní karta, adresa vyhlášeného bordelu a pocity, které nepřekryla ani bouřlivá karnevalová noc. A tak se vydávají na poslední úsek své cesty. Znovu je před nimi svobodná jízda a volná silnice, na niž právě vjíždí dodávka s farmáři, kteří mají o svobodě a toleranci svéráznou představu. Revoltující poselství ze sklonku 60. let dodnes neztratilo svoji výmluvnost a naléhavost.

Info: 1969, Hrají: Peter Fonda, Dennis Hopper, Luke Askew, Michael Pataki, Jack Nicholson, Karen Black, Carrie Snodgress, Bridget Fonda


Design and code by: Jasterweb © 2006-2011