V
Í
T
E
J
T
E

N
A

W
E
B
U

M
O
T
O
G
A
N
G
L
I
B
E
Články a vtipy
Vtipy:

Pár vtipů, které zvednou náladu.

Tisková konference o silných motorkách
Na tiskovou konferenci si policejní komisař pozval čtyři lidi z nemocnice kteří bourali na jednostopém stroji. Přijde k prvnímu který má sádru na ruce a noze, a ptá se ho: "Tak co jste Vy dělal?". A on: "Já jel na Suzuki 150km/h a položil sem to v zatáčce." Komisař: "No vidíte první blázen". Komisař jde k dalšímu, ten má obě nohy i ruce zasádrované, a ptá se ho: "Tak co se stalo Vám?" Ten druhý na to: "Já jel na Hondě 200km/h a položil sem to v té samé zatáčce". Komisař: "Tady to je důkaz dalšího šílence." Komisař jde ke třetímu a ptá se: "A co jste vyváděl Vy?" On na to: "Já jel na Kawasaki 250km/h a položil to v té samé zatáčce jako oni dva přede mnou." Komisař: "To je další magor." A jde k poslednímu kterej je celej zasádrovanej a koukájí mu jen oči a pusa. Ptá se ho: "Vy jste musel jet nejrychleji, tak jak se to stalo Vám?." On na to naštvaně: "Já jel na Babetě, předjela mě Suzuki, Honda a Kawasaki... Já myslel že stojim tak sem vysedl...:-)

Telefonát
Pan Novák, soudní rada, měl manželku na operaci. Byl velmi zvědav, jak to s ní dopadlo, načež zavolal do nemocnice. V domnění, že mluví s primářem, uslyšel toto: "Práce byla velmi těžká, museli jsme ji dát celý zadek nový. Jezdil jste na ni moc dlouho, o čemž svědčí opotřebované boky. Také Vám musím říct, že ten Váš píst je starý a vychladlý a nestojí za nic. Stěny měla úplně prodřené. Na zkoušku jsem jí nasadil svůj větší píst a výsledek mě překvapil. Svezli jsme se na ni jeden po druhém, vystřídalo se nás na ni celkem šest. Všechny nás hravě zvládla. Občas jenom nadhodila zadkem, ale pak se uklidnila. Nakonec mi praskla guma a já se lekl, že ji nabourám. Měl jste vidět, jak se z ní kouřilo." Dál už pan Novák neposlouchal, protože ho ranila mrtvice. Místo nemocnice se dovolal do opravny motorek…

Nehoda na hárleyi
Jede chlápek na Harleyi, černá kožená bunda, černá helma a frčí si to 250km/h a najednou vidí, přímo proti němu letí vrabec. A za pár vteřin PRÁSK - vrabec narazí do helmy. Omráčený vrabec leží na zemi, harleyář zastaví, vezme ho do ruky a říká si: Chudák vrabec, co teď s nim? Tak ho vezme domu, dá ho do klícky, dá mu tam mističku s vodou,kousek chlebíčku a nechá ho tak. Vrabec se asi po dvou hodinách probere, rozhlíží se a říká si: Mříže ...voda .... chleba .....doprdele, ja ho zabil !!!

Stopař na sajdkáře
Motorkář se sajdkárou vezme stopaře. Kalí to pěkně fofrem a klukovi je na sajdce pěkná zima, tak mu chlápek poradí, aby si dal bundu zapínáním dozadu, že mu pod ni nebude tak foukat. Po chvíli jízdy si najednou chlápek všimne, že je sajdkára prázdná. Tak to rychle otočí, aby zjistil, kde stopaře ztratil. O pár zatáček zpátky najde chudáka na zemi obklopeného davem čumilů, z nichž jeden povídá: "Když jsme ho našli, ještě dýchal. Zkusili jsme mu narovnat hlavu, ale to už nepřežil."

Brzdový světlo
Zastaví policajt motorkáře a říká: "Nesvítí Vám brzdové světlo!" Motorkář sleze, obejde motorku a říká: Co je mi do světla, ale kde mám spolujezdce??

Had na kole - Totální uzemňovák
Jede had na kole projede kolem zajíce. A zajíc na něj: Hade!Jak můžeš jet na kole když nemáš nohy?? A had na to: Ajo ty vole a spadne.


Design and code by: Jasterweb © 2006-2011